Skip to content

Сертифікація PCI PIN Security

Qualified PIN Assessor (QPA)


Ми надаємо послуги по приведенню у відповідність тасертифікації відподвідно до вимог стандарту PCI PIN Security.
Компанія Compliance Control має досвід проведеняя аудитів PIN Security з 2014 року

Зворотній дзвінокЗадайте питання експерту

Звертайтесь до нас для консультації з питань PCI PIN Security

PIN Security Readiness Assessment

Перевіримо

Проведемо аудит виконання вимог стандарту PCI PIN Security Requirements 2.0 згідно з методиками МПС VISA і розробимо план приведення у відповідність.

Consulting

Підготуємо

Надамо необхідні консультації і супровід. Допоможемо впровадити всі необхідні процеси і надамо необхідну нормативну документацію.

Certification

Сертифікуємо

Проведемо аудит, підтвердимо виконання вимог PCI PIN Security Requirements 2.0 і повідомимо про це VISA.

Про стандарт PCI PIN Security


Вимоги PCI PIN Security Requirements розроблені для захисту PIN-кодів при здійсненні транзакцій в банкоматах і POS-терміналах торгових підприємств. Реалізація вимог даної програми дозволяє забезпечити захист PIN-кодів з моменту їх введення на клавіатурі банкомату або POS-терміналі, до обробки в платіжних системах еквайра та емітента.
• PIN-еквайєри і сервіс-провайдери мають пряме підключення до VisaNet і забезпечують проведення PIN-транзакції своїх клієнтів і торгових підприємств (VNP, TPP).
• Організації, що забеспечують перешифровку PIN-кодів, що відповідають за завантаження і / або управління ключами шифрування PIN-кодів встановлюються в банкомати, POS-термінали і кіоски (ESO, KIF).
Контроль за дотриманням вимог PIN Security покладено на уповноважених аудиторів безпеки (Qualified PIN Assessor (QPA) ).

PIN Security


PCI PIN Security встановлює вимоги для захисту PIN-кодів при здійсненні транзакцій в банкоматах і POS-терміналах торгових підприємств. Реалізація вимог даної програми забезпечує захист PIN-кодів з моменту їх введення на клавіатурі банкомату або POS-терміналі, до обробки в платіжних системах еквайра та емітента.

Безпека PIN-кодів забезпечується за рахунок використання взломостійкого обладнання, що пройшов численні перевірки безпеки в спеціалізованих лабораторіях, безпечного процесу управління ключами шифрування , а також додатковими процедурами щодо забезпечення безпеки.

Основна ідея цієї програми полягає в тому, що введення і шифрування, а також розшифрування PIN-кодів повинні здійснюватися тільки на захищених пристроях (EPP, POS-термінали і HSM), а всі ключі шифрування до моменту їх завантаження в захищений пристрій, повинні бути або розділені між, як мінімум, двома незалежними офіцерами безпеки, або зашифровані . На практиці це означає, що на всіх етапах життєвого циклу ключа шифрування - поки він не зашифрований - він повинен бути розділений між різними відповідальними особами, про що завжди повинні підтримуватися документовані підтвердження.

Зв'язок з нами для консультацій

Використовується тільки для зв'язку з Вами