Skip to content

ISO 27001

Впровадження та аудит Системи Управління Інформаційною Безпекою


Експерти Compliance Control мають успішний досвід впровадження систем управління інформаційною безпекою (СУІБ) відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 27001:2013 для різних організацій
Плануєте впровадити СУІБ відповідно до ISO 27001:2013?
Ми допоможемо впровадити СУІБ, підготуватись до сертифікаційного аудиту та забезпечити супроводження сертифікації.

Зворотній дзвінокЗадайте питання експерту

Звертайтесь до нас для консультації з питань ISO 27001

ISO 27001 Gap Analysis

Впровадимо СУІБ

Наша методика впровадження системи управління інформаційною безпекою дозволить істотно заощадити час і трудовитрати необхідні для підготовки, планування та реалізації всіх етапів впровадження СУІБ.

ISMS audit

Виконаємо аудит

Наша методика та досвід проведення аудитів СУІБ дозволить своєчасно виявити існуючі невідповідності і розробити ефективний план коригувальних дій. Ми забезпечуємо супровід наших Замовників при проходженні передсертифікаційного і сертифікаційного аудитів СУІБ.

ISMS audit

Допоможемо підтримувати відповідність

Відповідність СУІБ вимогам стандарту ISO 27001 підтверджується щорічно. Для Вас ми пропонуємо послуги аутсорсингу інформаційної безпеки, які забезпечать повний комплекс заходів для підтримки відповідності ISO 27001

Про стандарт ISO 27001


ISO / IEC 27001 регулює розробку системи управління інформаційною безпекою організації. Даний стандарт по суті - кращі світові практики в галузі управління інформаційною безпекою, які перевірені і показали свою ефективність і підходять для різних організацій.
Стандарт ISO 27001 не є обов'язковим, але відповідно до вимог постанови НБУ №95 від 28.09.2017, банки в Україні зобов'язані упровадити систему управління інформаційною безпекою (далі - СУІБ) згідно з ДСТУ ISO/IEC 27001:2015
Для сертифікації по ISO 27001 в організації повинна бути розроблена і впроваджена СУІБ відповідно вимог стандарту.
Сертифікаційний аудит СУІБ проводиться нашими партнерами, загальновизнаними галузевими міжнародними органами сертифікації.

Наш підхід до виконання вимог ISO 27001


Методика

Наша Методика впровадження СУІБ грунтується на досвіді успішних проектів впровадження і супроводу СУІБ , а також на перевірених часом практичних реалізаціях вимог стандарту ISO 27001.

Документація

Ми допоможемо ідентифікувати і надати методичну допомогу в організації всіх необхідних процесів СУІБ , а також розробити відповідну документацію відповідно до специфіки організації Замовника.

Команда експертів

Наші фахівці мають кваліфікації Lead Auditor ISO / IEC 27001 і великим досвідом впровадження та супроводу СУІБ.

Підтримка

Надамо професійну допомогу в приведенні СУІБ до відповідності вимогам ISO 27001. Проходження сертифікаційного аудиту Замовником супроводжується нашими фахівцями. Після його проходження виконаємо підтримку СУІБ Замовника.

Зв'язок з нами для консультацій

Використовується тільки для зв'язку з Вами