Сертифікація PCI DSS

Qualified Security Assessor (QSA)

Compliance Control - одна з перших в СНД спеціалізованих компаній, що надає послуги в області приведення у відповідність і сертифікації за стандартом PCI DSS. Ми займаємося проектами в області PCI DSS більше 4-х років. Якщо Ви тільки збираєтеся пройти сертифікаційний аудит - ми допоможемо Вам підготуватися і успішно отримати атестат відповідності.
Якщо Ви раніше відповідали стандарту PCI DSS і хочете пройти щорічний ре-сертифікаційний аудит - ми запропонуємо Вам привабливі спецпропозиції і допоможемо скоротити витрати на підтримку відповідності стандарту.


  Задайте питання експерту

Напишіть нам, щоб отримати
консультацію з питань PCI DSS

Або зателефонуйте за номером (044) 332-0117

Підготовка до аудиту на відповідність вимогам стандарту PCI DSS

Підготовимо

З нашою допомогою Ви зможете підготуватися до успішного проходження сертифікаційного аудиту. Ми підкажемо, як скоротити scope проекту, допоможемо доопрацювати базу документів і складемо план приведення у відповідність.

Сертификационный аудит на соответствие требованиям стандарта PCI DSS certification audit

Сертифікуємо

Compliance Control єакредитованим PCI SSC та має QSA. Наша методика проведення аудитів дозволяє максимально скоротити часові витрати Ваших співробітників при проведенні інтерв'ю та зборі підтверджень аудиту.

ПДопомога в підтримці відповідності вимогам стандарту PCI DSS протягом року

Допоможемо підтримувати відповідність

Статус відповідності необхідно підтверджувати щороку. Для Вас ми пропонуємо програму PCI DSS Compliance Process (P.D.C.P). Ця програма містить систему нагадувань і шаблонів для підтримки відповідності Вашої компанії протягом року.

Про стандарт PCI DSS

PCI DSS - стандарт безпеки даних платіжних карт. Стандарт містить в собі сукупність 12 різних наборів вимог щодо забезпечення безпеки даних про власників платіжних карт, які передаються, зберігаються і обробляються.
Відповідати стандарту PCI DSS повинні ті організації, які зберігають, обробляють або передають протягом року інформацію хоча б про одну карткову транзакцію або власника платіжної карти. Найчастіше відповідати необхідно банкам, роздрібним магазинам і сайтам електронної комерції, процесинговим центрав, платіжним шлюзам, сховищ носіїв резервних копій даних, організаціям персоналізації карт і т.і.
Відповідність стандарту PCI DSS контролюється міжнародними платіжними системами. Недотримання вимог стандарту PCI DSS передбачає накладення штрафів, аж до відключення від системи процесингу міжнародних платіжних систем.

Наш підхід до виконання вимог PCI DSS

Методологія

Оптимальний процес підготовки та проведення сертифікаційних аудитів.

Документы

Подготовимо для Вас всі необхідні документи для прохождення аудиту.

Тести на проникнення

Проводимо зовнішній та внутрішній тести на проникнення.

ASV-сканування

Щоквартальне ASV-сканування - обов'язкова умова прохождення аудиту.

Бонуси та подарунки

Звжди порадуємо Вас корисними бонусами для підтримки відповідності.

Підтримка

Щоденна підтримка. Відповідаємо на ваші запитання по стандарту PCI DSS.

Напишіть нам з питань відповідності PCI DSS

Або зателефонуєте за номером (044) 332-0117