ISO 27001

Впровадження та аудит системи управління інформаційною безпекою

Експерти Compliance Control мають досвід впровадження систем управління інформаційною безпекою (СУІБ) відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 27001:2013 для організацій з різними видами діяльності.
Плануєте побудувати СУІБ відповідно до ISO 27001:2013?
Ми допоможемо впровадити СУІБ, підготувати організацію до проходження сертифікаційного аудиту та, за необхідності, виконаємо якісне супроводження СУІБ.


  Задайте питання експерту

Напишіть нам, щоб отримати
консультацію з питань ISO 27001

Або зателефонуйте за номером (044) 332-0117

Впровадження ISO 27001

Впровадимо СУІБ

Наша методика впровадження системи управління інформаційною безпекою дозволяє суттєво заощадити час і витрати, необхідні для підготовки, планування та реалізації всіх етапів впровадження СУІБ.

Аудит на соответствие требованиям стандарта ISO 27001

Виконаємо аудит

Наша методика і досвід проведення аудитів СУІБ дозволить своєчасно виявити існуючі невідповідності і розробити ефективний план коригувальних дій.
Ми забезпечуємо супровід наших Замовників при проходженні передсертифікаційного і сертифікаційного аудитів СУІБ .

Помощь в поддержке соответствия требованиям стандарта ISO 27001

Допоможемо підтримувати відповідність

Відповідність підтверджується щорічно, шляхом проведення щорічних наглядових та ресертифікаційного аудитів (раз на 3 роки). Для Вас ми пропонуємо послуги аутсорсингу інформаційної безпеки, які забезпечать повний комплекс заходів для підтримки відповідності ISO 27001

Про стандарт ISO 27001

Стандарт управління інформаціойною безпекою ISO/IEC 27001 регулює розробку системи управління інформаційною безпекою організації. Даний стандарт по суті - це кращі світові практики в галузі управління інформаційною безпекою, які перевірені і показали свою ефективність, підходять для різних організацій. На основі стандартів ISO 27K розроблені і впроваджені державні нормативні документи - СОУ Н НБУ 65.1 і 65.2 для банків України
Стандарт ISO 27001 не єобов'язковим, в той же час на базі даного стандарту розроблені стандарти Національного Банку України (СОУ Н НБУ 65.1 и 65.2), які є обов'язковими для банків України
Для сертифікації за ISO 27001 в организации повинна бути розроблена і впроваджена СУІБ відповідно вимог стандарту.
Сертифікаційний аудит СУІБ проводиться нашими партнерами, загальновизнаними галузевими міжнародними органами сертифікації.

Наш підхід до виконання вимог ISO 27001

Методика

Наша методика впровадження СУІБ грунтується на досвіді успішних проектів впровадження і супроводу СУІБ, а також на перевірених часом практичних реалізаціях вимог стандарту ISO & nbsp27001.

Документація

Ми допоможемо ідентифікувати та надати методологічну допомогу у організації всіх необхідних процесів СУІБ, а також розробити необхідну документацію, відповідно до специфіки організації Замовника.

Команда експертів

Наші фахівці мають кваліфікації Lead Auditor ISO / IEC 27001 і великим досвідом впровадження та супроводу СУІБ.

Підтримка

Надаємо професійну допомогу у приведенні СУІБ до відповідності вимогам ISO 27001. Проходження сертифікаційного аудиту Замовником супроводжується нашими фахівцями. Після його проходження виконаємо підтримку СУІБ Замовника.

Напишіть нам з питань відповідності ISO 27001

Або зателефонуйте за номером (044) 332-0117