Skip to content

Сертифікація PCI DSS

Qualified Security Assessor (QSA)


Compliance Control - одна з перших в СНД спеціалізованих підприємств, що надають послуги в області приведення у відповідність і сертифікації за стандартом PCI DSS . Ми займаємося проектами в області PCI DSS більше 4-х років. Якщо Ви тільки збираєтеся пройти сертифікаційний аудит - ми допоможемо Вам підготуватися і успішно отримати атестат відповідності.
Якщо Ви раніше відповідали стандарту PCI DSS і хочете пройти щорічний ре-сертифікаційний аудит - ми запропонуємо Вам привабливі спецпропозиції і допоможемо скоротити витрати на підтримку відповідності стандарту.


Задайте питання експерту

Напишіть нам, щоб отримати консультацію з питань PCI DSS

Або зателефонуйте: (044) 332 01 17

Подготовка к аудиту на соответствие требованиям стандарта PCI DSS

Підготуємо

З нашою допомогою Ви зможете підготуватися до успішного проходження сертифікаційного аудиту . Ми підкажемо як скоротити scope проекту, допоможемо доопрацювати базу документів і складемо план приведення у відповідність.

Сертификационный аудит на соответствие требованиям стандарта PCI DSS certification audit

Сертифікуємо

Compliance Control має акредитацію PCI SSC і статус QSA . Наша методика проведення аудитів дозволяє максимально скоротити часові витрати Ваших співробітників при проведенні інтерв'ю та зборі підтверджень аудиту.

Помощь в поддержке соответствия требованиям стандарта PCI DSS в течение года

Допоможемо підтримувати відповідність

Статус відповідності необхідно підтверджувати щороку. Для Вас ми пропонуємо програму PCI DSS Compliance Process (P.D.C.P) . Ця програма містить систему нагадувань і шаблонів для підтримки Вашої відповідності протягом року.

Про стандарт PCI DSS


PCI DSS - стандарт безпеки даних платіжних карт. Стандарт являє собою сукупність 12 різних наборів вимог щодо забезпечення безпеки даних про власників платіжних карт, які передаються, зберігаються і обробляються.
Відповідати стандарту PCI DSS повинні ті організації, які зберігають, обробляють або передають протягом року інформацію хоча б про одну карткової транзакції або власника платіжної карти. Найчастіше відповідати необхідно банкам, роздрібним магазинам і сайтам електронної комерції, процесингових центрів, платіжним шлюзів, сховищ носіїв резервних копій даних, організаціям персоналізації карт і т.д.
Відповідність стандарту PCI DSS контролюється міжнародними платіжними системами. Недотримання вимог стандарту PCI DSS передбачає накладення штрафів, аж до відключення від системи процесингу міжнародних платіжних систем.

Наш підхід до виконання вимог PCI DSS


Методологія

Оптимальний процес підготовки та проведення сертифікаційних аудитів.

Документи

Підготуємо для Вас всі необхідні документи для проходження аудиту.

Тести на проникнення

Проводимо зовнішній і внутрішній тести на проникнення.

ASV-сканування

Щоквартальне ASV-сканування - обов'язкова умова проходження аудиту.

Бонуси та подарунки

Завжди порадуємо Вас корисними бонусами для підтримки відповідності.

Подтримка

Щоденна підтримка . Відповідаємо на ваші питання по стандарту PCI DSS.

Зв'яжіться з нами для консультації по PCI DSS

Задайте нам своє питання