Skip to content

ISO 27001

Впровадження і аудит системи управління інформаційної безпеки


Експерти Compliance Control володіють досвідом впровадження систем управління інформаційною безпекою (СУІБ) відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 27001 до: 2013 для організацій з різними видами діяльності
Чи плануєте побудувати СУІБ відповідно до ISO 27001 діє до: 2013?
Ми допоможемо впровадити СУІБ, підготувати організацію до проходження сертифікаційного аудиту і, при необхідності, виконаємо якісний супровід СУІБ.


Задайте питання експерту

Напишіть нам, щоб отримати консультацію з питань ISO 27001

Або зателефонуйте: (044) 332 01 17

Подготовка к аудиту на соответствие требованиям стандарта PCI DSS

Впровадимо СУІБ

Наша методика впровадження системи управління інформаційною безпекою дозволить істотно заощадити час і трудовитрати необхідні для підготовки, планування та реалізації всіх етапів впровадження СУІБ.

Сертификационный аудит на соответствие требованиям стандарта PCI DSS certification audit

Виконаємо аудит

Наша методика і досвід проведення аудитів СУІБ дозволить своєчасно виявити існуючі невідповідності і розробити ефективний план коригувальних дій. Ми забезпечуємо супровід наших Замовників при проходженні передсертифікаційного і сертифікаційного аудитів СУІБ.

Помощь в поддержке соответствия требованиям стандарта PCI DSS в течение года

Допоможемо підтримувати відповідність

Відповідність підтверджується щорічно шляхом проведення щорічних наглядових аудитів та ресертифікаційний аудит (раз в 3 роки). Для Вас ми пропонуємо послуги аутсорсингу інформаційної безпеки, які забезпечать повний комплекс заходів для підтримки відповідності ISO 27001

Про стандарт ISO 27001


Стандарт менеджменту інформаційної безпеки ISO / IEC 27001 регулює розробку системи управління інформаційною безпекою організації. Даний стандарт по суті - кращі світові практики в галузі управління інформаційною безпекою, які перевірені і показали свою ефективність і підходять для різних організацій.
Стандарт ISO 27001 не є обов'язковим, але відповідно до вимог постанови НБУ №95 від 28.09.2017, банки в Україні зобов'язані упровадити систему управління інформаційною безпекою (далі - СУІБ) згідно з ДСТУ ISO/IEC 27001:2015
Для сертифікації по ISO 27001 в організації повинна бути розроблена і впроваджена СУІБ відповідно вимог стандарту.
Сертифікаційний аудит СУІБ проводиться нашими партнерами, загальновизнаними галузевими міжнародними органами сертифікації.

Наш підхід до виконання вимог ISO 27001


Методика

Наша Методика впровадження СУІБ грунтується на досвіді успішних проектів впровадження і супроводу СУІБ , а також на перевірених часом практичних реалізаціях вимог стандарту ISO 27001.

Документація

Ми допоможемо ідентифікувати і надати методичну допомогу в організації всіх необхідних процесів СУІБ , а також розробити відповідну документацію відповідно до специфіки організації Замовника.

Команда експертів

Наші фахівці мають кваліфікації Lead Auditor ISO / IEC 27001 і великим досвідом впровадження та супроводу СУІБ.

Підтримка

Надамо професійну допомогу в приведенні СУІБ до відповідності вимогам ISO 27001. Проходження сертифікаційного аудиту Замовником супроводжується нашими фахівцями. Після його проходження виконаємо підтримку СУІБ Замовника.

Зв'яжіться з нами для консультації по ISO 27001

Задайте нам своє питання